Paní Zdislavy 421/2, 470 01 Česká Lípa

O společnosti Kaaral

Společnost Kaaral
Italská společnost Kaaral (www.kaaral.com) se zabývá vývojem a výrobou vysoce kvalitních léčivých a kosmetických přípravků, založených na vysokém podílu přírodních složek, využívajících nejnovějších výzkumů a technologií. Společnost byla založena v roce 1981, kdy začala vyvíjet přípravky na léčení vlasové pokožky. Od roku 1996 se již jako uznávaný specialista ve svém oboru na evropském trhu začala úspěšně prosazovat také v Severní Americe (USA, Kanada), v Asii (Japonsko, Čína) a v Austrálii. V současné době je společnost Kaaral lídrem mezi profesionály ve svém oboru v celé řadě zemí po celém světě.

Hlavní přednosti produktů Kaaral

Vysoce kvalitní přírodní profesionální vlasová kosmetika. Kompletní sortiment produktů bez chemických konzervantů – parabenů, včetně vlasových barev. Produkty Kaaral nezpůsobují alergie vyvolané těmito látkami, ani nepodporují vznik alergií.

Unikátní složení výrobků založené výhradně na vysokém podílu přírodních léčivých složek.

Nejnovější technologie výroby.

Prokazatelná účinnost a viditelné výsledky při pravidelném používání výrobků Kaaral. Totéž platí také při pravidelném používání všech barev Kaaral. Při pravidelném barvení dochází ke znatelnému zkvalitňování a zpevňování vlasu.

Získané ocenění za nejlepší profesionální vlasovou kosmetiku několik let po sobě na ruském trhu, který se řadí v tomto oboru mezi největší a nejnáročnější trhy světa. Další ocenění získala řada Maraes v Evropě i v USA.

Možnost každodenního používání.

Vysoký stupeň ochrany vlasů před ultrafialovým zářením, teplem při vysoušení a dalšími vnějšími agresivními vlivy.

Všechny barvy Kaaral (včetně bezamoniakových) poskytují 100% krytí šedivých vlasů.

Komplexní sortiment výrobků umožňuje nalézt vhodný nástroj při řešení problémů vlasů a vlasové pokožky.

Šetrnost k životnímu prostředí. Netestováno na zvířatech.