Paní Zdislavy 421/2, 470 01 Česká Lípa

O nás

KDE SÍDLÍME? 

Kadeřnictví WILD sídlí v České Lípě v ulici Paní Zdislavy 421/2, Česká Lípa, jen pár kroků od kláštera v České Lípě. Parkování v v okolních ulicích je ZDARMA a u Kulturního domu Crystal na 2 hodiny zdarma 🙂

NĚCO MÁLO Z HISTORIE A O NÁS

V České Lípě působíme již více než 10 let. Za tuto dobu jsme získali v této oblasti spousty zkušeností. Jen díky tomu můžeme i dále vystihovat nové trendy, nejen v barvení a střihu, ale i v kompletní péči o vlasy a vlasovou pokožku.

CO NABÍZÍME?

Jsme specializované dámské, pánské a dětské kadeřnictví v České Lípě umístěné v ulici Paní Zdislav 421/2, 470 01 Česká Lípa

O vlasech se říká, že vystihují naší krásu co takhle si dopřát tu nejlepší péči od nás? Naším cílem je Vaše vlasy nejen upravit, ale také postupně uzdravovat. Tím můžeme docílit pouze a jen přírodní vlasovou kosmetikou od Italské firmy KAARAL. Samozřejmostí je u nás používání přesného typu šamponu/kondicionéru, dle Vaší typologie vlasů. Tak, aby jste vždy odcházeli spokojení.

Pro dámy a slečny nabízíme kompletní vlasovou péči, barvení, melírování, tónování, střihy a NOVINKOU je u nás i zkrácení Vašich roztřepených konečků bez zkrácení Vašich krásných vlasů. Sami jsme si vyzkoušeli a opravu to FUNGUJE. Jedná se o novinku v oblasti kadeřnictví speciální SPLIT-ENDER PRO.

Pro pány máme samozřejmě speciální řadu vlasových šamponů a kondicionérů ENERGY, které dokáží osvěžit vlasovou pokožku a dodat vlasům ten správný říz. Dále nabízíme úpravu vousů nůžkami a strojky.

NÁŠ TÝM?

Kadeřnice v Salonu WIld jsou profesionály ve svém oboru, stálým odborným vzděláváním jak v trendech střihů, tónování, barvení tak i péčí o vlasy a vlasovou pokožku. Díky individuálnímu, milému přístupu a s profesionální vlasovou kosmetikou dokážeme, že každý zákazník musí odcházet vždy spokojen.